هفدهمین دوره کارگاه آموزش تئوری و عملی بیوانفورماتیک 23لغایت 25 شهریور 1392 [1]

نوشته شده توسط : ahmadvand در تاریخ شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۲
News [2]
شبکه پزشکی مولکولی کشور در نظر دارد با همکاری انجمن ژنتیک ایران و مرکز تحقیقات بیوتکنولوژی انستیتو پاستور ایران کارگاه 3 روزه ای تحت عنوان " آموزش تئوری و عملی بیوانفورماتیک" را از تاریخ 23 لغایت 25 شهریور ماه 92 در محل انستیتو پاستور ایران- سالن رازی برگزار نمایند.
موارد کاربرد کارگاه:
در این کارگاه آخرین مطالب علمی بیوانفورماتیک در زمینه های ژنومیک و پروتئومیکس، بانک های اطلاعاتی و نرم افزارهای مربوطه و نحوه کار با آنها آموزش داده خواهد شد.
همچنین ، نحوه دسترسی به بانکهای اطلاعاتی مهم در زمینه بیوانفورماتیک نظیر بانکهای اطلاعاتی اسید نوکلئیک، ژنوم موجودات مختلف، پروتئین و ...، نحوه جستجو و آنالیز در این بانک های اطلاعاتی (نظیر بدست آوردن ژنها و توالی آنها، بدست آوردن نقشه های کروموزومی، جستجوی شباهت ها در سطح DNA و پروتئین، ساختار سوم پروتئین، طراحی پرایمر و آنالیز توالی های بدست آمده)، Annotation داده های ژنومیکس و... عناوینی هستند که در این کارگاه تدریس می شوند که هدف از ارائه آنها، آموزش و انتقال این مفاهیم به صورت تئوری و عملی به محققین و شرکت کنندگان در این کارگاه می باشد.

شرایط ثبت نام:
• حداقل دارا بودن مدرک کارشناسی و بالاتر
• آشنایی با مبانی ابتدایی بیوانفورماتیک
• انجام فعالیتهای مرتبط با پروژه های تحقیقاتی مولکولی

تلفن جهت ثبت نام : 66954324 _ 021

توجه:
کارگاه فوق دارای امتیاز بازآموزی از وزارت بهداشت، برای کلیه رشته های دکترای علوم پایه پزشکی- پزشکان عمومی- دکترای داروسازی- دکترای علوم آزمایشگاهی- متخصصین پاتولوژی و کارشناسان و کارشناسان ارشد علوم آزمایشگاهی می باشد.هفدهمین دوره کارگاه آموزش تئوری و عملی بیوانفورماتیک 23لغایت 25 شهریور 1392 | ورود/ایجاد حساب کاربری [3] | 0 نظر ارسال شده است
ما در قبال نظرات پاسخگو نیستیم.
لینک های مرتبط
  [1] https://irmolmednet.ir/html/index.php?name=News&file=article&sid=98
  [2] https://irmolmednet.ir/html/index.php?name=News&catid=&topic=1
  [3] https://irmolmednet.ir/html/user.php